Mikołaj Kowlaski
Miało być pięknie, wyszło jak zwykle... Była nadzieja, było ogromne wsparcie kibiców, ale zabrakło szczęścia i umiejętności. Biało-Czerwoni jako pierwsi żegnają się z Euro 2024. Gdyby Polacy grali z taką gracją i klasą, z jaką pokazał się trener polskiej drużyny, to zwycięstwo byłoby nasze, ale niestety... Internauci są w tej kwestii bezlitości! Zobaczcie sami. W naszej galerii znajdziecie memy o porażce Polaków na Euro 2024.

Zobacz MEMY o porażce Polaków na Euro - kliknij TUTAJ

Wtorkowe starcie na Stadionie BVB w Dortmundzie z Francuzami było ostatnim meczem Polaków na Euro 2024. Nasza drużyna jako pierwsza odpada z turnieju i przedwcześnie rozpoczyna W-A-K-A-C-J-E. Podopieczni Michała Probierza najpierw ulegli Holandii, później nie poradzili sobie z Austrią, by na koniec zremisować z Francją.

To nie był zły mecz Polaków. Pierwsza połowa zakończona remisem 0-0. Niestety w 55. minucie z powodu błędu Kiwiora sędzia dyktuje rzut karny dla Francuzów, którego z sukcesem wykorzystuje Kylian Mbappe. Polska nie pozostaje dłużna i wykorzystuje swoją szansę w podyktowanym rzucie karnym. Robert Lewandowski trafia w siatkę Francuzów i wyrównuje na 1:1.

Niestety remis z Francją nie zmienił naszej sytuacji i drużyna Biało-Czerwonych żegna się z Euro 2024 i jako pierwsza odpada z turnieju.

Porażka Polaków na Euro 2024! Biało-Czerwoni odpadają jako p...